Мнения, коментари и въпроси

Тук потребителите могат да споделят своите мнения за работата си с ресурсите и да поставят въпроси към преподавателите.


ОбсъжданеЗапочнато отМненияПоследно мнение
Парола за тест Снимка на Тони Нанева Тони Нанева 0 Mon, 21 Nov 2016, 21:11
Проблем за да се вляза в системата Снимка на Ambroise de Vries Ambroise de Vries 0 Fri, 3 Jun 2016, 12:25
Благодаря! Снимка на Silvy Fox Silvy Fox 0 Thu, 14 Apr 2016, 14:55
Текстове за Великден Снимка на Stacy Fox Stacy Fox 0 Thu, 14 Apr 2016, 14:54
повече илюстративен материал Снимка на Steve Fox Steve Fox 0 Thu, 14 Apr 2016, 14:52
рилският манастир Снимка на yazan al-awad yazan al-awad 3 Thu, 14 Apr 2016, 14:52
Фразеология Снимка на Cony Fox Cony Fox 2 Thu, 14 Apr 2016, 14:51
разказ на приказка Снимка на Ana Fox Ana Fox 1 Fri, 8 Apr 2016, 12:53
описание на обект Снимка на Sole Fox Sole Fox 1 Fri, 8 Apr 2016, 12:51
деепричастия Снимка на Stela Fox Stela Fox 1 Fri, 8 Apr 2016, 12:46
имена? Снимка на Zoi Laftsi Zoi Laftsi 1 Wed, 29 Oct 2014, 11:23
Има ли на изпит тест диалог? Снимка на hassan charaf hassan charaf 1 Tue, 21 Oct 2014, 11:35
Диагностичен тест Снимка на Crystal Lee Crystal Lee 3 Fri, 12 Sep 2014, 10:25
Научен текст Снимка на хакан йозер хакан йозер 1 Thu, 11 Sep 2014, 09:49
мнение за академични цели Снимка на Rasim Afshar Rasim Afshar 1 Fri, 29 Aug 2014, 14:23
въпрос за деепричастия Снимка на Йозджан Свегют Йозджан Свегют 1 Sat, 16 Aug 2014, 10:48
минало страдателно причастие Снимка на Rasim Afshar Rasim Afshar 1 Fri, 15 Aug 2014, 10:18
въпрос проверка на знанията за ниво А2 и В2 Снимка на viktor viktor viktor viktor 1 Mon, 11 Aug 2014, 10:18
Специализирани тестове 1 Снимка на Helene Blin Helene Blin 1 Mon, 4 Aug 2014, 10:15
система на имената Снимка на Керем Айдън Керем Айдън 1 Tue, 29 Jul 2014, 13:15
сложни изречения Снимка на Diogenis Petru Petru Diogenis Petru Petru 1 Sun, 20 Jul 2014, 11:14
манастири в Бг Снимка на Anie Tchalovski Anie Tchalovski 1 Wed, 16 Jul 2014, 10:12
сложни изречения Снимка на Diogenis Petru Petru Diogenis Petru Petru 1 Fri, 11 Jul 2014, 13:24
Проверка на знанията ниво А2/В2 Снимка на Anie Tchalovski Anie Tchalovski 1 Fri, 11 Jul 2014, 10:37
за причастие сегашно деятелно Снимка на Yumer Orkun Yumer Orkun 1 Sat, 28 Jun 2014, 09:30
Съвременен български дом Снимка на Boris Kaloyanov Lilov Boris Kaloyanov Lilov 3 Fri, 27 Jun 2014, 15:45
имена Снимка на Dilara Erten Dilara Erten 1 Fri, 13 Jun 2014, 10:24
Тестове по граматика Снимка на Kaplan Ibrahim Kaplan Ibrahim 1 Mon, 9 Jun 2014, 10:28
въпрос - система на имената Снимка на sneha muralidhar sneha muralidhar 1 Thu, 29 May 2014, 10:18
Система имена Снимка на denis kyazim denis kyazim 1 Tue, 20 May 2014, 10:29
Научен текст Снимка на chapon veronique chapon veronique 3 Wed, 14 May 2014, 10:48
учебници за езика на специалността Снимка на kiriakos kiriakou kiriakos kiriakou 1 Mon, 12 May 2014, 10:16
Обща теория на правото Снимка на leila saualha leila saualha 1 Mon, 5 May 2014, 09:46
въпрос система на имената Снимка на vasileios karaitis vasileios karaitis 1 Sun, 4 May 2014, 10:12
вапрос за систма на имината Снимка на tevfik avsik tevfik avsik 1 Tue, 1 Apr 2014, 16:21